52um

-między 51um, a 53um-

Tecnifibre Court 3

Wracamy do marki Tecnifibre, która jest znana z połączenia innowacyjnych pomysłów oraz doskonałej jakości. Piłki, o których mowa są wyrobami klasy premium.

Oznacza to, że mogą być stosowane zarówno przez doświadczonych amatorów, jak i zawodowców – można z nich korzystać w czasie profesjonalnych turniejów z udziałem graczy z wyższej półki. Cechuje je perfekcyjna jakość wykonania, na co z pewnością wpłynęła współpraca z globalnym gigantem w dziedzinie produkcji opon.

Kooperacja z firmą Bridgestone pozwoliła stworzyć piłkę idealnie wytrzymałą i doskonale wyważoną. Warstwa filcu zawiera aż 50 procent naturalnej wełny, co podnosi walory użytkowe piłek tego typu.

Trwałość i komfort gry są gwarantowane przez producenta, podobnie jak równomierne zużycie piłek na korcie. Są one dostępne pakowane po trzy sztuki w estetycznych, plastikowych pudełkach.

Niska cena i wysoka dostępność sprawiają, że to doskonała propozycja dla oszczędnych graczy. Na uwagę zasługuje zastosowanie w produkcji technologii potrójnego ciśnienia.

https://szkola-masazu.com.pl/masaz-ciazowy-i-laktacyjny.html www.korfball.wroclaw.pl