52um

-między 51um, a 53um-

Renault Captur

Renault Captur to samochód zaprojektowany przez francuską markę samochodową. Został on po raz pierwszy zaprezentowany w roku 2013. Captur to model samochodu, który można określić jako crossover.

Jest to stosunkowo nowy typ auta, które łączy w sobie cechy samochodów miejskich i SUV. Przed to samochód francuskiego producenta nabiera niepowtarzalnego charakteru, a jednocześnie jest on dostosowany do wymagających dla aut warunków miejskich. Ten typ auta sportowo-użytkowego jest wyposażony w kilka ulepszeń, które przypadną do gustu jego użytkownikom.

Po pierwsze, ten typ samochodu posiada kartę zamiast standardowego kluczyka, co jest ciekawą innowacją. Ponadto każda wersja jest wyposażona w połączenie Bluetooth, system wspomagający ruszanie pod górę, tempomat oraz radar cofania. Istnieje możliwość poszerzenia wyposażenia tego auta o pakiet R-Link, który oferuje swoim użytkownikom dotykowy tablet z wbudowaną nawigacją oraz możliwością dostępu do Internetu, jak i profesjonalny system audio z sześcioma głośnikami.

honda samochody używane www.badaniapojazdow.pl