52um

-między 51um, a 53um-

Poduszka do spania dla niemowlaka – jaką należy wybrać i o czym pamiętać?

W skład wyprawki dla niemowlaka wchodzi wiele różnych produktów, o których nie zawsze myślimy na samym początku. W pierwszej kolejności myślimy o ubraniach, butelkach, pieluszkach, ale nie możemy zapominać, że potrzebna nam będzie również poduszka do spania dla niemowlaka.

Warto zobaczyć jakie ich rodzaje są nam oferowane, bo taka poduszka z jednej strony musi być bezpieczna, a z drugiej musi wspierać prawidłowe kształtowanie główki dziecka. Dlatego też warto zobaczyć jaka poduszka do spania dla niemowlaka będzie nam zaproponowana.

Poduszka do spania dla niemowlaka musi być płaska

Przede wszystkim, jeśli interesuje nas poduszka do spania dla niemowlaka, to powinniśmy dopilnować, aby była ona płaska i żeby nie była zbyt miękka. Dziecko nie może się w nią zapadać, ponieważ w razie przekręcenia się na brzuch, może mieć problem z oddychaniem.

Dlatego też poduszka do spania dla niemowlaka powinna być na tyle elastyczna, żeby dopasowywała się do kształtu główki, ale jednocześnie nie może być zbyt miękka.

Jaka jeszcze powinna być poduszka do spania dla niemowlaka?

Jeśli zastanawiamy się nad tym, jaka powinna być poduszka do spania dla niemowlaka, to powinniśmy patrzeć na te propozycje, które są antyalergiczne i antybakteryjne.

Dodatkowo taka poduszka do spania dla niemowlaka powinna być łatwa do wyprania, jak również musi być dopasowana do wielkości łóżeczka. Oczywiście warto również popatrzeć nad odpowiednią poszewką, tak aby taka poduszka do spania dla niemowlaka była powleczona materiałem, który łatwo da się zdjąć i wyprać.

Koniecznie zobaczmy jaka poduszka do spania dla niemowlaka może być najlepsza. Istotne jest to, aby była wysokiej jakości, żeby była przyjazna dla skóry dziecka, jak również żeby była elastyczna.

Taka poduszka do spania dla niemowlaka może być oferowana z różnych materiałów, a więc warto wybierać to, co jest zdrowsze, ale jednocześnie też bardziej wytrzymałe. No i zwracajmy uwagę, aby swoim rozmiarem była dopasowana do łóżeczka, z którego będzie korzystało nasze dziecko.

https://jogaorganika.pl/masaz/ https://www.reh-beauty.pl/zooterapia/