52um

-między 51um, a 53um-

Niepełnosprawność na skutek wypadku

Niepełnosprawność na skutek wypadku jest olbrzymim szokiem dla osoby poszkodowanej, ale również jej rodziny. W przypadku niemożności chodzenia należy zaopatrzyć się w wózek inwalidzki, który czasami trzeba będzie poddać naprawie w serwisie naprawa wózków inwalidzkich .  W takich sytuacjach nie ma czasu na oswojenie z tym faktem, zmienia się całkowicie życie osoby poszkodowanej jak i jej rodziny.

Nie ma wyjątku zawsze wiąże się to ze złą kondycją psychiczną wtedy niezbędna jest pomoc psychologa nie tylko dla osoby chorej, ale jej rodziny.

W zasadzie można powiedzieć, że w tym przypadku ta pomoc dla rodziny jest może i nawet ważniejsza, przygotowywani są do tego, w jaki sposób postępować z osobą niepełnosprawną jak ją stymulować do pracy i do tego by nie poddawała się.

Każdego roku prowadzone są kampanie społecznościowe, które mają na celu uświadomienie, że wartość osoby niepełnosprawnej jest taka sama jak pełnosprawnej, ale przede wszystkim o tym gdzie szukać pomocy.

Wiele kampanii dotyczy wypadków, które co roku dotyczą tej samej grupy docelowej, czyli turystów, motocyklistów.

Chodzi o przestrogę w postaci często bardzo drastycznych filmów, które kończą się tragedią, czyli śmiercią lub niepełnosprawnością.

komunikacja w organizacji built in oven manufacturer