52um

-między 51um, a 53um-

Narciarstwo

Zainteresowanie tą dyscypliną sportową wzrosło wtedy, gdy pojawiła się wybitna sportsmenka, Justyna Kowalczyk. Taka popularność jest pozytywnym bodźcem dla społeczeństwa, bo nagle się okazuje, że warto zainwestować w aktywność fizyczną.

Jest to również taki czas, kiedy odkrywa się talenty w danej dziedzinie sportowej i można szkolić następców. Kto ma w sobie ducha walki, chęć rywalizowania, dużo silnej woli i dąży do sukcesu może znaleźć dla siebie drogę w sporcie.

Narciarstwo jest kojarzone z konkurencjami naszej mistrzyni, ale są przecież jeszcze inne jego dyscypliny choćby narciarstwo zjazdowe czy dowolne. Każdy po odpowiednim przygotowaniu jest w stanie uprawiać klasyczne konkurencje narciarskie w amatorskim wydaniu.

W miesiącach zimowych ruch na świeżym powietrzu jest również istotny dla zdrowia, dlatego warto organizować wyjazdy na stoki i korzystać z narciarskich przejazdów. Na leśnych trasach z kolei dobrze jest przyłączyć się do grupy na nartach biegowych albo wziąć udział w kolejnym Biegu Gwarków.

REH & BEAUTY Renata Sawicka