52um

-między 51um, a 53um-

Modelowanie sylwetki

Piękne ciało o idealnych kształtach i proporcjach – to marzenie każdej kobiety. Właśnie do pań adresowane są usługi w tym zakresie jakie może świadczyć na ich rzecz trener osobisty.

Chodzi tutaj o to, aby poprzez właściwie dobrane ćwiczenia, dietę oraz zmianę stylu życia ciało kobiece zyskało na lekkości, było pociągające i estetyczne. Bardzo wiele pań ma sporo kompleksów na punkcie swojego wyglądu i szuka sposobu na to, by coś w sobie zmienić.

Większość wybiera niestety myślenie magiczne i ogranicza się do picia odchudzających herbatek, które obiecują, że damy staną się „fit”, o ile tylko będą regularnie zaparzały napar. Dostępne są też rozmaite preparaty na czele z suplementami diety, które również dają nadzieję na doskonałe efekty.

Musimy jednak być szczerzy – od zażywania czegokolwiek nic się nie zmieni. Sylwetka wymaga pracy – chwilami naprawdę wytężonej.

Można to wszystko osiągnąć poprzez ćwiczenia i dietę, a nade wszystko dyscyplinę. Rolą trenera jest wskazanie właściwego kierunku, ale również zmotywowanie.

Kobieta, aby pięknie wyglądać, musi tego naprawdę chcieć i być gotową do poświęceń.

https://gog-eyewear.pl/pl/search/index/category/179 REH & BEAUTY Renata Sawicka www.kobiecyswiat.com.pl