52um

-między 51um, a 53um-

Lepsze wyniki siłowe

Jednym z celów treningów, który można sobie postawić na starcie, jest wzmocnienie mięśni i co za tym idzie zwiększenie siły w rękach i nogach. Chodzi zwłaszcza o mężczyzn, którzy często chcą być silni – móc podnosić większe ciężary i być bardziej atrakcyjnymi w oczach płci przeciwnej.

Osiągnięcie takiego stanu rzeczy nie jest łatwe i wymaga pracy – najczęściej rozłożonej na wiele lat. Najtrudniej mają ci, którzy przez wiele lat w ogóle nie poświęcali czasu i energii na aktywność fizyczną.

Oni muszą włożyć najwięcej wysiłku, ale zazwyczaj są też najbardziej zmotywowani i zdeterminowani. Jeśli dodatkowo trafią na świetnego trenera osobistego, który wskaże im drogę i podtrzyma w wierze, to sukces jest naprawdę w zasięgu ręki.

Rola trenera jest bardzo poważna i z całą pewnością kluczowa, ale to głównie od jego klienta zależy, czy siła będzie rosnąć, a rzeźba mięśni ulegnie zdecydowanej poprawie. Także otoczenie w postaci rodziny oraz przyjaciół powinno okazywać swoje wsparcie i zrozumienie – to jest ważne zawsze, bez względu na cel treningu.

http://startowe.eu www.gotowanie-w-mniejszym-miescie.pl