52um

-między 51um, a 53um-

Idealny rodzinny samochód – Van

Niewątpliwe najlepszym z najlepszych rozwiązań dla dużej rodziny okazuje się być samochód typu van. Głównie ze względu na możliwość zabrania na pokład siedmiu osób, co w ostatnich latach cieszy się dużą popularnością.

Dostępne na rynku rodzinne samochody tego typu, to kilka godnych uwagi marek, które pozwalają cieszyć się bardzo komfortową i funkcjonalną jazdą. Wyjeżdżająca na wakacje rodzina 2-3 osobowa może również zabrać ze sobą dziadków, co nie stanowi żadnego problemu w ograniczeniu wygody.

Natomiast jeżeli jadą tylko w pięć osób, bez trudu można wymontować pozostałe fotele zyskując tym samym więcej miejsca na bagaże. Niestety przy pełnym ustawieniu miejsc siedzących, ilość tej przestrzeni znacznie się zmniejsza.

Jednak bez trudu można zapakować walizki, tym bardziej, że vany są znacznie wyższe niż standardowe modele. Tutaj warto również podkreślić, że zamontowanie trzech fotelików to opcja standardowa niewymagająca żadnych kombinacji, co jest bardzo dużym plusem rodzinnego samochodu.

Makomotocykle https://www.toyotanews.eu/pl/