52um

-między 51um, a 53um-

GMC Syclone

W tworzeniu pick-upów z pewnością prym wiodą Amerykanie. Nie inaczej jest z jednym z najbardziej sportowych pick-upów na świecie, a mowa tu o GMC Syclone, który wyszedł z fabryki Chevroleta. Ten stworzony w latach 90 ubiegłego stulecia samochód został zaprojektowany przez General Motors w oparciu o wcześniejszy model Chevroleta S-10.

Zmiany wprowadzone przez producencki koncern były jednak znaczące. Wprowadzony został niezbyt mocny czterocylindrowy silnik benzynowy. Osiągał prędkość 100 km/h w czasie krótszym niż pięć sekund.

W GMC Syclone montowane były wyłącznie automatyczne skrzynie biegów. Wyjątkową cechą GMC Syclone jest z pewnością napęd na wszystkie 4 koła, co umożliwia mu skuteczne poruszanie się po trudnym terenie. Co ciekawe występował on tylko w jednej wersji kolorystycznej – czarnej.

W ciągu zaledwie jednorocznej produkcji z fabryk General Motors wyjechało aż 2995 egzemplarzy tego pojazdu. GMC Syclone był w roku 1991 (pierwszy rok produkcji tego pojazdu) najszybszym pick-upem na świecie.

https://telematics.naviexpert.pl/blog/zapowiedz-nowa-aplikacja-dla-kierowcow-jako-personalny-instruktor-doskonalenia-tec Polecamy oleje silnikowe znanych marek tablica rejestracyjna motocyklowa wymiary