52um

-między 51um, a 53um-

Czynniki negatywnie wpływające na zdrowy styl życia

Prowadzisz zdrowy tryb życia – jesz zdrowo, ruszasz się i dobrze śpisz, jednak coraz częściej jesteś zmęczona, pozbawiona energii i zwyczajnie coraz bardziej Ci się nie chce? Zwróć uwagę na to, czy w Twoim życiu nie zaszły jakieś zmiany, które sprawiły, że jesteś bardziej podatna na wpływ różnych negatywnych czynników zewnętrznych. Niezaprzeczalnie do wrogów zdrowego stylu życia należą wszelkiego rodzaju używki takie jak kawa, alkohol, czy papierosy. Pozwalanie sobie na nie w nadmiarze zdecydowanie pogarsza nastrój, samopoczucie i zdrowie.

Przez używki jesteś rozkojarzona, rozdrażniona i nieobecna. Ale nie tylko na nie musisz uważać. Stres, życie pod presją i szybkie tempo również nie wpływają dobrze na Twój zdrowy styl życia.

To one są głównie odpowiedzialne za zmiany w organizmie natury psychicznej. Przez stres jesteś bardziej nerwowa, co może prowadzić do nerwicy lub depresji. Ogranicz do minimum stresujące sytuacje.

Po stresującym dniu odprężaj się. To pomoże Ci przywrócić dawny spokój. Pamiętaj, że w Twoim otoczeniu jest wiele pokus i wiele czynników, które będą kolidowały z Twoim zdrowym stylem życia.

Najważniejsze byś zdała sobie z nich sprawę, uświadomiła sobie rangę problemu i jemu zapobiegała. Dzięki świadomości uchronisz siebie i swoje zdrowie.

diety https://sklepmedicast.pl/ https://www.formeds.com.pl/faq/105/Witamina-b5-kwas-pantotenowy