52um

-między 51um, a 53um-

Czym jest pick-up

Pick-up to określenie rodzaju samochodu, który służy głównie do przewożenia różnych rzeczy. Angielska nazwa oznacza dosłownie „zabrać, przewieźć”, co oznacza, że pick-upy są samochodami dostawczymi. Pick-upy są najczęściej wyposażone w nadwozie dostawcze lub terenowe, a w samochodzie można wyróżnić dwie główne części – kabinę i skrzynię ładunkową.

Kabina pasażerska w zależności od rozmiaru pojazdu może pomieścić od dwóch, do sześciu osób. Nadwozie typu pick-up ze względu na swoje charakterystyczne zastosowanie (jest to samochód dostawczy) nie cieszy się dużą popularnością na polskim rynku. Terenowe zawieszenie i dość duże rozmiary powodują, że samochód ten nie jest najlepszym wyborem do jazdy w warunkach miejskich.

Samochody typu pick-up są najpopularniejsze w Ameryce Północnej. Duże, otwarte przestrzenie i trudności związane z kształtem terenu pokonuje on bez żadnych problemów, co świadczy o jego przydatności w długiej trasie przez amerykańskie stepy. Samochód ten sprawdzi się nawet w warunkach miejskich, ponieważ amerykańskie miasta zbudowane są w zupełnie inny sposób.

http://www.danoil.pl/oleje-silnikowe-c-1.html https://zadbaneautodetailing.pl/