52um

-między 51um, a 53um-

Buty do torebki?

Utarło się, że buty muszą pasować do torebki. Obuwie ma być w podobnym fasonie i koniecznie identycznym kolorze. Czy nadal obowiązuje ten kanon? Otóż nie! Torebka i buty żyją osobno.

Buty mają być wygodne, torebka praktyczna. Czym się kierować przy doborze dodatków? Przede wszystkim musisz dopasować obuwie i torebkę do okazji, na którą je dobierasz. Na elegancki wieczór wybierz małą torebkę z delikatnym zdobieniem, w której zmieścisz najpotrzebniejsze rzeczy: klucze, telefon, puder i pomadkę.

Buty na specjalną okazję muszą być nie tylko piękne, ale również wygodne – musisz w nich przecież przetańczyć całą noc. Wybierając buty skup się na ich uniwersalności – najlepiej wybierz taki fason i kolor, który będzie pasował do większości twoich ubrań. Na co dzień wybierz buty, które nie będą obciążały twojego kręgosłupa – najlepsze dla niego są buty na niezbyt wysokim obcasie.

Twoja mała skarbnica (torebka) na co dzień musi pomieścić o wiele więcej rzeczy niż ta wieczorowa. Zdecyduj się na dużą torebkę worek, w której pomieścisz kosmetyki, kalendarz, a w razie potrzeby nawet drugą parę butów.

Medicast